Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

HoReCa

Kawiarnia i hotel to miejsca publiczne przeznaczone do przyjemnego spędzania czasu wolnego i odpoczynku. Muszą zatem sprzyjać przede wszystkim naszym gościom, ich wnętrze powinno być zaprojektowane z uwzględnieniem oczekiwań tych, do których kierowana jest oferta.

HoReCa - zapewnij najwyższy komfort swoim gościom!

Podnieś standard miejsca i dostarcz możliwie największy komfort swoim gościom. Wybierz meble hotelowe, które doskonale sprawdzą się w swojej roli.

Krzesła

Drewniane, plastikowe, tapicerowane czy z tworzyw sztucznych - niezależnie od materiału zagwarantuj gościom wyjątkowo wygodne krzesła, które sprawią, że odwiedziny będą czystą przyjemnością.

Hokery

Wybierz nowoczesne hokery do baru w różnych wariantach kolorystycznych i wykonanych z różnych materiałów.

Stoły i stoliki

Przeznaczone do wewnątrz i na zewnątrz, w różnych wariantach kolorystycznych i z różnych materiałów. Gwarancja idealnego dopasowania do przestrzeni.

Sofy

Wygodne sofy do stref relaksacyjnych, na ogródki hotelowe i kawiarniane. Tapicerowane i z tworzywa sztucznego, idealne do różnych miejsc.

Fotele

Komfortowe fotele w przeróżnych formach i kolorach, klasyczne i bardziej designerskie. Znajdź idealny model dla Twojego miejsca.

Kawiarnia i hotel to miejsca publiczne przeznaczone do przyjemnego spędzania czasu wolnego i odpoczynku. Muszą zatem sprzyjać przede wszystkim naszym gościom, ich wnętrze powinno być zaprojektowane z uwzględnieniem oczekiwań tych, do których kierowana jest oferta. W obu przypadkach można stworzyć miejsce, które będzie ekskluzywne, o wysokim standardzie, jak też dedykowane dla ceniących sobie wygodę, prostotę i niskie ceny. To od ich wyposażenia zależy, jak będzie postrzegane, jaka będzie panowała w nim atmosfera i jacy goście będą w nim spędzali swój czas wolny.

Meble kawiarniane – czas na dobrą kawę

Kawiarnia kojarzy nam się z dobrą, aromatyczną kawą, wykwintnymi deserami oraz domowymi wypiekami – każdy ma inne preferencje, ale wszyscy oczekujemy tego samego – miłej i przyjemnej atmosfery. Meble kawiarniane, jakie proponujemy, pozwolą Ci umeblować każde wnętrze kawiarni i restauracji. Dysponujemy szeroką gamą produktów krzeseł i foteli, stołów jadalnianych, stolików kawiarnianych i kawowych. Ponadto wśród naszych propozycji znajdziesz nowoczesne hokery do baru w różnych wariantach kolorystycznych i wykonanych z różnych materiałów. Meble kawiarniane przeznaczone są do użytku nie tylko wewnętrznego, ale również zewnętrznego. Proponujemy wyposażenie ogródków letnich, które pozwalają wypić kawę bądź zjeść lunch na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, kameralnych uliczek, tajemniczych kamieniczek lub nowoczesnej przestrzeni miejskiej.

Meble hotelowe – idealne miejsce na wakacje i weekendowy wyjazd

Zadbaliśmy ponadto o właścicieli hoteli, moteli i pensjonatów. Meble hotelowe, jak krzesła, fotele i stoły podniosą standard tych miejsc i dostarczą większego komfortu Twoim gościom. Proponujemy ich wykorzystanie na stołówkach, w hotelowych kawiarniach i barach, miejscach wypoczynku i przy recepcji. Postawiliśmy na nowoczesność, innowacyjne rozwiązania, komfort i wygodę.