Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Bejot

Polski producent foteli, krzeseł i mebli akustycznych. Współczesne wzornictwo doskonale odzwierciedlające modernistyczną koncepcję aranżacji wnętrz. Meble unikalne, proste w swojej formie i efektowne, ergonomiczne, praktyczne i idealnie wpisujące się w aktualne oczekiwania użytkownika.

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Każdy producent, z którym współpracujemy, został starannie wybrany przez naszych ekspertów. Kierujemy się przy tym wysoką jakością i funkcjonalnością produktów, a także wyjątkowym wzornictwem. Nie mniej ważne są dla nas jakość świadczonych usług, niezawodność dostaw i pasujący do nas poziom obsługi. Oto marki, które pomagają nam tworzyć przestrzenie inspirujące do działania.

Pokaż wszystkie marki 

O Marce Bejot

Bejot to czołowy polski producent mebli biurowych, który doskonale łączy nowoczesność z funkcjonalnością w swoich projektach. Firma, która swoje korzenie ma w niewielkim zakładzie stolarskim, dziś jest symbolem innowacji i wyjątkowego designu w przemyśle meblarskim, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oferta Bejot – ergonomia i estetyka

Bejot specjalizuje się w tworzeniu krzeseł biurowych, biurek pracowniczych oraz mebli konferencyjnych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie dopracowane. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i współpracy z doświadczonymi projektantami, produkty te zapewniają komfort użytkowania i są idealne do nowoczesnych przestrzeni pracy.

Rozwiązania akustyczne od Bejot

Budki akustyczne oferowane przez Bejot stanowią doskonałe rozwiązanie dla biur o otwartej przestrzeni, gdzie pracownicy potrzebują ciszy i spokoju do efektywnego wykonywania swoich zadań. Te nowoczesne instalacje są wysoce skuteczne w redukowaniu hałasu oraz zwiększaniu prywatności, co znacząco wpływa na komfort pracy.

Gwarancja trwałości i estetyki

Bejot przykłada szczególną uwagę do selekcji materiałów, z których wykonane są ich meble. Użytkowanie produktów takich jak krzesła biurowe czy biurka pracownicze nie tylko jest komfortowe, ale również efektywne dzięki wysokiej jakości wykonania i użytych materiałów. 

Zaawansowane podejście do designu i funkcjonalności sprawia, że Bejot jest liderem w produkcji mebli biurowych, krzeseł biurowych i mebli konferencyjnych, oferując produkty, które doskonale łączą w sobie styl i ergonomie. Budki akustyczne natomiast, odpowiadają na potrzeby nowoczesnego biznesu, wprowadzając elementy, które poprawiają komfort akustyczny w miejscach pracy.