Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Strefa Architekta

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy nie tylko dostęp do niebanalnych kolekcji mebli i akcesoriów, ale również wsparcie w ich idealnym dopasowaniu do Twoich projektów. Nasi specjaliści pomogą Ci usprawnić proces selekcji, ułatwią znalezienie mebli i dodatków we właściwym kolorze i odcieniu. Podpowiedzą też w sprawach funkcjonalności czy ergonomiki.

Kontakt
STREFA ARCHITEKTA

Rozważ stałą współpracę z Hana Design. Oferujemy atrakcyjne warunki dla architektów, w tym możliwość polecania klientów i prowizji, co otwiera drogę do wzajemnie korzystnych relacji biznesowych.

Chętnie pomożemy Ci w konsultacjach z klientem docelowym, przy chociażby wyborze odpowiednich mebli. Nasze wsparcie może być kluczowe w odciążeniu Cię od czasochłonnych zadań, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze – kreowaniu niepowtarzalnych przestrzeni.

Nasi partnerzy

Każdy producent, z którym współpracujemy, został starannie wybrany przez naszych ekspertów. Kierujemy się przy tym wysoką jakością i funkcjonalnością produktów, a także wyjątkowym wzornictwem. Nie mniej ważne są dla nas jakość świadczonych usług, niezawodność dostaw i pasujący do nas poziom obsługi. Oto marki, które pomagają nam tworzyć przestrzenie inspirujące do działania.

Pokaż wszystkie marki 

Zapraszamy do showroomu
w Krakowie

Przetestujesz w nim produkty, sprawdzisz kolory i zapoznasz się bliżej z produktami najwyższej klasy.

Zobacz na mapie

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA.
    Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.