Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Meble konferencyjne

Sala konferencyjna często odbierana jest jako wizytówka firmy. To w niej odbywają się szkolenia, spotkania czy narady biznesowe z klientami. Nie ulega więc wątpliwości, że każda z osób przebywających w niej musi czuć się maksymalnie komfortowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli konferencyjnych dla firm.

Meble konferencyjne - gwarancja udanych negocjacji!

Zadbaj o wygodę podczas spotkań i negocjacji. Spraw, że spotkania w Twoim biurze będą przyjemnością, dzięki wygodnym krzesłom konferencyjnym, stołom, trawersom czy stolikom kawowym.

Krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne w przejrzystej, modernistycznej i klarownej formie, które spełniają najwyższe wymogi wygody.

Stoły konferencyjne

Modułowe, rozkładane czy z regulacją wysokości - tutaj znajdziesz stoły konferencyjne, przy których spotkania będą czystą przyjemnością.

Trawersy

Wyposaż hole, poczekalnie czy sale konferencyjne w funkcjonalne trawersy w niecodziennej formie i modnym designie.

Stoliki kawowe

Wyjątkowe stoliki kawowe znajdujące zastosowanie na wielu przestrzeniach - od prywatnych, przez biurowe, aż po restauracje i kawiarnie.

Sala konferencyjna często odbierana jest jako wizytówka firmy. To w niej odbywają się szkolenia, spotkania czy narady biznesowe z klientami. Nie ulega więc wątpliwości, że każda z osób przebywających w niej musi czuć się maksymalnie komfortowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli konferencyjnych dla firm, jesteśmy pewni że uda się znaleźć wiele ciekawych rozwiązań i inspiracji, które będą nowoczesne i oryginalne oraz będą współgrać z wyposażeniem całego biura.

Meble konferencyjne od Hana Design to gwarancja udanych negocjacji!

Meble konferencyjne- mają sprzyjać koncentracji i twórczemu myśleniu. Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Należy więc zadbać o odpowiedni wystrój pokoju. Najważniejszymi meblami są tu stół i krzesła. Stół powinien być szeroki, z powierzchnią łatwą do utrzymania czystości, na tyle dużą, by każdy miał nieograniczoną swobodę ruchu i miejsce na laptop i dokumenty. Miejsca do siedzenia powinny stanowić wygodne krzesła z miękkim siedziskiem i oparciem dla pleców lub lekkie fotele odpowiednie do wielkości stołu. Urządzając salę konferencyjną najlepiej skorzystać z gotowych zestawów. Unikniemy wtedy przypadkowości doboru mebli. W ofercie naszego sklepu znajdą państwo różnorodne kolekcje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Pośród innych sprzedawców wyróżnia nas to, że śledzimy nowinki i trendy w branży. Stawiamy na eleganckie i praktyczne formy, luksus w designerskim wydaniu. Wybierając meble konferencyjne musimy pamiętać, że powinny one współgrać z charakterem firmy. Sala spotkań jest jej wizytówką.