Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

mdd

Fabryka Mebli Biurowych MDD powstała w 1993 roku. Początkowo główny trzon jej produkcji stanowiło przetwarzanie drewna. Założenie firmy było konsekwencją działań i ścieżki zawodowej wspólników i przyjaciół: Jarosława Dąbrowskiego oraz Zbigniewa Mattyi, którzy wnikliwie obserwowali rynek i zauważyli duże zapotrzebowanie na profesjonalne meble biurowe we właśnie tworzącej się w wolnej Polsce gospodarce rynkowej. Uznali to za doskonałą szansę na kierunek rozwoju biznesowego. Połączyli swoje pasje i talenty, aby dążyć do stworzenia optymalnych rozwiązań poprawiających komfort i efektywność pracy. Ich wyobrażenia o zaprojektowaniu idealnego miejsca pracy, a także wyczucie biznesowe ukierunkowały dalszy rozwój firmy. Od 1997 roku produkcja mebli biurowych stanowiła bazę w działalności firmy, co umożliwiło jej dynamiczny rozwój i ekspansję. Wspólnicy zdecydowali, że wszystkie niezbędne elementy będą wykonywane na miejscu, co zapewni ich najwyższą jakość i terminowość realizacji. Podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji mebli z melaminy. Powstanie Fabryki Mebli Biurowych MDD było naturalną drogą dotychczasowego rozwoju przedsiębiorstwa. Dzisiaj ta firma z lokalnymi i rodzinnymi tradycjami eksportuje do najdalszych zakątków świata, takich jak egzotyczny Mauritius czy Alaska.

Nasi partnerzy

Każdy producent, z którym współpracujemy, został starannie wybrany przez naszych ekspertów. Kierujemy się przy tym wysoką jakością i funkcjonalnością produktów, a także wyjątkowym wzornictwem. Nie mniej ważne są dla nas jakość świadczonych usług, niezawodność dostaw i pasujący do nas poziom obsługi. Oto marki, które pomagają nam tworzyć przestrzenie inspirujące do działania.

Pokaż wszystkie marki 

O marce mdd

Fabryka Mebli Biurowych MDD powstała w 1993 roku. Początkowo główny trzon jej produkcji stanowiło przetwarzanie drewna. Założenie firmy było konsekwencją działań i ścieżki zawodowej wspólników i przyjaciół: Jarosława Dąbrowskiego oraz Zbigniewa Mattyi, którzy wnikliwie obserwowali rynek i zauważyli duże zapotrzebowanie na profesjonalne meble biurowe we właśnie tworzącej się w wolnej Polsce gospodarce rynkowej. Uznali to za doskonałą szansę na kierunek rozwoju biznesowego. Połączyli swoje pasje i talenty, aby dążyć do stworzenia optymalnych rozwiązań poprawiających komfort i efektywność pracy. Ich wyobrażenia o zaprojektowaniu idealnego miejsca pracy, a także wyczucie biznesowe ukierunkowały dalszy rozwój firmy.

Rozwój firmy mdd

Od 1997 roku produkcja mebli biurowych MDD stanowiła bazę w działalności firmy, co umożliwiło jej dynamiczny rozwój i ekspansję. Wspólnicy zdecydowali, że wszystkie niezbędne elementy będą wykonywane na miejscu, co zapewni ich najwyższą jakość i terminowość realizacji. Podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji mebli z melaminy. Powstanie Fabryki Mebli Biurowych MDD było naturalną drogą dotychczasowego rozwoju przedsiębiorstwa. Dzisiaj ta firma z lokalnymi i rodzinnymi tradycjami eksportuje do najdalszych zakątków świata, takich jak egzotyczny Mauritius czy Alaska.

Nasza oferta mebli biurowych mdd

W Hana Design jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroki wybór produktów marki MDD. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Od biurek po szafki, każdy znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej gamy produktów na naszej stronie meble biurowe.
  • krzesła biurowe – ergonomiczne i komfortowe rozwiązania dla każdego pracownika. Sprawdź naszą aktualną ofertę krzesła biurowe.
  • meble konferencyjne – idealne do sal konferencyjnych, gdzie profesjonalizm i komfort są kluczowe.
  • biurka ergonomiczne – doskonałe dla osób, które spędzają wiele godzin przy biurku. Więcej informacji znajdziesz w sekcji biurko ergonomiczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą produktów marki MDD. Jesteśmy pewni, że nasze meble biurowe MDD spełnią Państwa oczekiwania, zarówno pod względem jakości, jak i designu.