Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Warsaw home & contract, czyli biznesowe targi wnętrz, których nie można przegapić.

Blog / 31.08.2021

Targi Warsaw Home & Contract to nie tylko prezentacja nowości i innowacyjnych rozwiązań – to również miejsce zawierania profesjonalnych relacji oraz wymiany przemyśleń i doświadczeń dotyczących branży i jej dynamiki. Poza regularnymi wystawami organizowane są liczne wydarzenia, takie jak Design Forum, Poland Design Festival i Ideas.

Pierwsze to seria wykładów i prelekcji z najlepszymi projektantami, redaktorami magazynów branżowych i innymi autorytetami znanymi w branży. W tym roku swoją wiedzą podzielą się m.in Luca Nichetto – włoski projektant współpracujący Tacchini czy Hermes, Stefan Diez działający z Magis czy Thonet oraz Karim Rashid okrzyknięty przez amerykański “Time” najlepszym projektantem Ameryk. Drugie wydarzenie promuje młodych designerów, mniejsze manufaktury i biura projektowe. Mają oni okazję zaprezentować swoje usługi i produkty, m.in. meble, dekoracje i akcesoria w wyjątkowych formach i wzorach. Z kolei trzecie wydarzenie to wystawa stworzona przez utalentowanych projektantów, którzy przedstawiają światu swoje koncepcje i nieszablonowe projekty. Ideas to wydarzenie dla wszystkich pasjonatów i miejsce, w którym producenci mogą połączyć siły z projektantami i wdrożyć ich pomysły na większą skalę.

Wyjątkowe strefy targów

Na 120 000 m2 przestrzeni wystawienniczej znajduje się 6 stref podzielonych tematycznie. Wszystkie łącznie przedstawiają ofertę blisko 700 wystawców – mniejszych i większych marek polskich i zagranicznych oraz projektantów z całego świata. Odwiedzając tegoroczne targi można być pewnym, że znajdzie się tam coś dla siebie, pozna niesamowicie kreatywnych twórców i spędzi się dobry czas w otoczeniu dobrego designu.

 

Pośród 6 stref znajdziecie strefy:

  • Selected Design – tutaj można znaleźć starannie wyselekcjonowane marki kontraktowe znane na całym świecie zajmujące się produkcją mebli i akcesoriów wnętrzarskich zarówno do przestrzeni komercyjnych, jak i prywatnych. Zachwycić się tu można m.in. wyjątkowymi artykułami z kategorii soft seating, stołami i biurkami czy meblami do ogrodu.
  • Selected Furniture – przestrzeń dla producentów mebli przeznaczonych w głównej mierze do wnętrz prywatnych, ale znajdujące również swoje zastosowanie we wnętrzach biurowych i z branży HoReCa.
  • Kitchen – miejsce, gdzie przedstawiane są nie tylko piękne meble kuchenne ale i szereg innowacyjnych rozwiązań, akcesoria, zastawa i sprzęt AGD

ALLURE 737 / PEDRALI

A-2160 TOLO / PAGED

SPUN / MAGIS

  • Component – strefa stworzona dla przemysłu meblarskiego. Prezentowane są najnowsze systemy do mebli, fronty, blaty i akcesoria.
  • Light – czyli strefa oświetlenia przeznaczonego zarówno do domów, jak i przestrzeni komercyjnych. Nowe rozwiązania, akcesoria i zaskakujące systemy do smart home.
  • Textile – wszystko o tekstyliach. Szeroki przekrój tkanin dekoracyjnych i obiciowych w najmodniejszych kolorach i najlepszym wzornictwie.

 

Nie przegap

Dla nas targi Warsaw Home & Contract to wydarzenie obowiązkowe w 2021, którego nie sposób przegapić. Spodziewamy się masy wciągających rozmów, ogromu inspiracji i rozszerzenia naszej oferty o najnowsze produkty nowych i znanych nam marek i projektantów. Zachęcamy wszystkich związanych z branżą, ale i tych, którzy zwyczajnie kochają dobry design do odwiedzenia targów i zobaczenia na własne oczy, jak współczesny design wyewoluował, co się zmieniło i czego jeszcze możemy się spodziewać w kolejnych latach.