Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

TK-Med

Realizacje / 03.12.2022

Kolejna realizacja już za nami. Tym razem wyposażyliśmy nowe, chorzowskie biuro firmy Tk-Med, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej dla szpitali oraz przychodni. W związku z tym, że Klient zajmuje się wdrażaniem oraz serwisowaniem aplikacji wspierających pracę służby zdrowia, kluczowe było, aby dostarczone przez nas meble nadawały się do wielogodzinnej pracy.

Postawiliśmy na ergonomiczne fotele Xenon Net marki Profim, które wyróżniają się atrakcyjną ceną oraz opatentowanym systemem SmartADSL, pozwalający na łatwą zmianę krzywizny oparcia, a co za tym idzie, również głębokości podparcia lędźwiowego. Pomieszczenia pracownicze zostały wyposażone w biurka z kolekcji Contract i szafki typu locker z oferty Mebelux. Elementy w kolorystyce ciepłego drewna zostały zestawione z czernią stelaży oraz korpusów szafek. Uzupełnienie stanowią pufy Tri, fotele OX:CO oraz Chic Lounge, wszystkie utrzymane w optymistycznym żółtym kolorze. Meble kuchenne nawiązują kolorystyką oraz stylem do całego biura. Zabudowy na wymiar, umiejscowione w korytarzu, gdzie problemem był brak okien, zostały wykonane w białym kolorze, co rozjaśniło wnętrze. W sali konferencyjnej znalazły się stoły mobilne z uchylnymi blatami. Rozwiązanie to pozwala Klientowi na łatwe i szybkie dostosowanie układu stołów zarówno do potrzeb szkoleniowych, jak i konferencyjnych.

Dziękujemy firmie Tk-Med za zaufanie oraz za możliwość współpracy. Mamy nadzieję, że dostarczone przez nas meble zapewnią komfort i bezpieczeństwo pracy na długie lata, a nowocześnie urządzone wnętrza będą cieszyć oczy pracowników oraz gości.

Zdjęcia z realizacji