Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Reliance Polska

Realizacje / 01.07.2024

Hana Design miała ogromny zaszczyt zaprojektować i wyposażyć biuro Reliance Polska, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmy działającej na rynku finansowym i specjalizującej się w inwestycjach kapitałowych. Istotne dla naszego Klienta było nie tylko samo wyposażenie biura, ale również zaprojektowanie go w najdrobniejszych szczegółach, żeby nowa siedziba stała się wizytówką firmy oraz odzwierciedlała jej nowoczesny charakter.

Biuro zostało urządzone w stylu loftowym, co podkreślone jest dużą ilością przeszkleń, betonowym sufitem oraz minimalistycznym oświetleniem. Fototapety z górskimi szczytami, nadają wnętrzom surowy i zimny wygląd. W strefie wejścia znalazła się lada recepcyjna Sinto z oferty Fabryki Mebli Biurowych Maro, której prosta geometryczna forma doskonale wpasowała się do koncepcji. W pomieszczeniach biurowych oraz w salach konferencyjnych znalazły się biurka i stoły konferencyjne z kolekcji F-eM Maro, a o przytulny i nieco bardziej domowy aspekt wystroju odpowiadają krzesła Chic oraz fotele biurowe LightUp marki Profim, wykonane w miękkiej, welurowej tapicerce Velvet.

W całym biurze zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zabudowy na wymiar, których ciepła kolorystyka kontrastuje z zimnym charakterem wnętrza. Meble nietypowe znalazły się również w części socjalnej, której najważniejszą częścią jest kuchnia. Przy blacie stanęły hokery Team z fabryki MDD. Bardzo ważną rolę w całym projekcie pełnią również starannie dobrane rośliny i kwiaty.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Reliance Polska za możliwość kreatywnej i bardzo owocnej współpracy. Jesteśmy przekonani, że nowa siedziba będzie chętnie odwiedzana przez stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów, a dźwięki dzwonu sukcesu będą często rozbrzmiewać w uszach pracowników.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji!

Chcesz, żeby Twoje biuro również zyskało nowy, niepowtarzalny charakter?

Nasz zespół fachowców jest do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami już teraz!