Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Nowa marka w naszej ofercie: Connection

Lookbook / 03.01.2023

Connection jest brytyjską marką, która została założona w Huddersfield w 1997 roku. Na początku swej działalności firma produkowała kilka modeli foteli pracowniczych. Systematyczny rozwój pozwolił im osiągnąć obecny poziom: są uznaną marką jeżeli chodzi o projektowanie oraz produkcję szerokiej i różnorodnej kolekcji mebli o przeznaczeniu komercyjnym i domowym. W lutym 2022 roku Connection stała się częścią grupy Flokk.

Jak sami piszą o sobie: Przez ponad 20 lat w branży zbudowaliśmy nasz business, nawiązując doskonałe relacje ze wszystkimi naszymi klientami poprzez zrozumienie, spełnianie i przekraczanie ich potrzeb. W rezultacie z dumą współpracujemy z klientami i partnerami w ponad 50 krajach na całym świecie. Nadal rozwijamy się z naszego pierwotnego domu w Huddersfield, a nasi eksperci współpracują z najnowocześniejszymi zakładami projektowymi, prototypowymi, produkcyjnymi i tapicerskimi.

 

Connection w swojej ofercie posiada kilka niezwykle interesujących oraz pomysłowych systemów podziału przestrzeni biurowej. Prym wiodą tutaj system ażurowych ścianek Harp oraz kolekcja wolnostojących zabudów opartych na konstrukcji z aluminium oraz drewna dębowego Rooms. Na uwagę zasługują również systemowe rozwiązania o przeznaczeniu szkoleniowym lub audytoryjnym, jak Platform, Island oraz Tier.

 

 

Platform - modułowy system do budowy stref wspólnych w przestrzeniach open space

Platform pozwala również na aranżowanie stref szkoleniowych

Tier - kolekcja dwu- oraz trzypoziomowych siedzisk audytoryjnych, które doskonale sprawdzą się w salkach szkoleniowych

Islands to linia modułowych brył służacych do podziału przestrzeni

Ale Connection to nie tylko meble służące do aranżacji przestrzeni, nowoczesne przestrzenie meetingowe czy audytoryjne. Ich fotele oraz siedziska łączą w sobie nowoczesny design oraz ergonomię i funkcjonalność. Na uwagę zasługują tutaj budki do pracy samodzielnej w przestrzeniach typu open space, takie jak Kuppel, Tryst oraz Muse.

PRODUKTY HANA DESIGN

Zainteresowały Cię produkty marki Connection? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy wycenę!

Kontakt