Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Nazwa.pl

Realizacje / 18.09.2021

Firma nazwa.pl działa w branży IT. Usługi jakie świadczy realizowane są w nowoczesnej technologii chmury obliczeniowej, która gwarantuje większą skalowalność zasobów niż tradycyjny hosting i reakcje na potencjalne awarie w ułamkach sekund. Każda strona WWW obsługiwana jest jednocześnie na kilkuset serwerach, dzięki czemu niezależnie od pory dnia i nocy wszystkie serwisy WWW działają z maksymalną możliwą szybkością.

HANA Design dostarczyła 250 stanowisk pracowniczych do nowego nazwa.pl w Krakowie. Klientowi zależało na możliwości dowolnej rekonfiguracji stanowisk pracowniczych oraz akustyce. Zastosowaliśmy biurka pojedyncze, zestawione w 2, 4, 6, 8 osobowe systemy bench’owe. Klientowi zależało również na dobrej akustyce, aby sprostać potrzebie klienta, biurka wyposażone zostały w certyfikowane ścianki akustyczne z systemu AQUSTIC oraz wolnostojące ścianki oddzielające poszczególne działy, co bardzo pozytywnie wpłynęło na poziom akustyki w wyposażonych wnętrzach.

Jeśli chodzi o krzesła pracownicze wybór padł na sprawdzony na wielu realizacjach model RAYA Polskiego producenta PROFIm. Jest to doskonałe rozwiązanie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Galeria realizacji