Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Mosor i Oleksiak-Szeląg – Adwokacka Spółka Partnerska

Realizacje / 28.04.2023

Niedawno mieliśmy przyjemność wyposażyć naszą zaprzyjaźnioną kancelarię adwokacką: Mosor i Oleksiak-Szeląg. Charakter wnętrz jest bardzo nowoczesny, dzięki umiejętnemu zbilansowaniu czerni, betonu, szkła oraz elementów o strukturze drewna.

W pomieszczeniu open space oraz w gabinetach znalazły się biurka na nogach typu T z kolekcji Lano fabryki MARO. Stelaż tego typu to eleganckie i klasyczne rozwiązanie, a zastosowane w nim stopy chromowane nadają prestiżowy wygląd. Wysoką ergonomię zapewniają fotele biurowe LightUp marki Profim utrzymane w neutralnej, jasnoszarej kolorystyce na bazach z polerowanego aluminium. W celu poprawy akustyki w pomieszczeniu biurowym zastosowane są ścianki tapicerowane o delikatnie zaokrąglonych rogach. Dodatkowo w gabinetach umieściliśmy krzesła VANK Pigi.

W centralnym punkcie sali konferencyjnej usytuowany został stół z Kolekcji AxyLine MARO z nietypowym blatem, korespondującym z okładzinami ściennymi. Podobny manewr został zastosowany przy ladzie recepcyjnej. Przełamaniem ostrych i twardych krawędzi są kubełkowe krzesła konferencyjne oraz trawers i pufa VANK Woodi. Dbałość o każdy detal podkreśla przemyślane rozmieszczeni oświetlenia oraz kwiatów.

Serdecznie dziękujemy za możliwość realizacji zamówienia i za powierzone zaufanie.

Zdjęcia z realizacji

Zainspirowały Cię nasze realizacje? Poszukujesz kompleksowego dostawcy wyposażenia?

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym lub Projektowym!

Zadzwoń lub napisz maila!