Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Metalsolution

Realizacje / 19.09.2021

HANA DESIGN miała przyjemność wyposażyć wnetrza biurowe i zaplecza socjalne nowej siedziby Metalsolution zlokalizowanej w strefie ekonomicznej w Zabrzu.

W pomieszczeniach socjalnych zrealizowaliśmy zabudowę kuchenną pod wymiar oraz strefę stołów, krzeseł i hokerów. Nasz wybór padł na włoską markę Pedrali ze względu na ich trwałe i niezawodne krzesła Snow i Volt. Poczekalnie przed główną salą konferencyjną wyposażyliśmy w fotele z wysokim oparciem w kolorystyce nawiązującej do barw firmowych. W salach konferencyjnych zastosowaliśmy dedykowane rozwiązania firmy Mebelux oraz Vank. Z produktów firmy Vank skorzystaliśmy również w dużej Sali konferencyjnej. Wyposażyliśmy ją w stół z kolekcji Four oraz krzesła Woodi najbardziej charakterystyczne i współczesne produkty tej firmy. W pomieszczeniach biurowych i gabinetach bazowaliśmy głównie na systemach Profil i Brand firmy Mebelux.

Charakter poszczególnych pomieszczeń został uzyskany dzięki indywidualnej konfiguracji kolorystycznej. Ergonomiczne fotele pracownicze oraz fotele w gabinetach to sprawdzony i niezawodny model Wave firmy Sitag Formy Siedzenia wyróżnia go charakterystyczny system pracujący razem z użytkownikiem. Fotele gabinetowe zostały zróżnicowane kolorystycznie względem foteli pracowniczych z zachowaniem tego samego modelu krzesła.

Galeria realizacji