Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Meble pracownicze

Biuro jest wizytówką firmy i dla wielu z nas miejscem pracy. Spędzamy w nim mnóstwo godzin. By czuć się komfortowo, przestrzeń biurowa powinna być piękna, funkcjonalna i przede wszystkim zapewniać optymalne warunki działania.

Nowoczesne meble pracownicze - w trosce o wygodę ludzi!

W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne, oryginalne, ergonomiczne meble pracownicze dostosowane do potrzeb firmowego biura. Warto pamiętać, że biurka, fotele, szafki i regały powinny tworzyć spójną całość. Najlepiej wybrać je z jednej kolekcji. Współpracujemy z wieloma producentami, dając duże możliwości wyboru.

Krzesła pracownicze

Zadbaj o wygodę pracowników, funkcjonalność i wysoką estetykę.

Biurka pracownicze

Wybierz idealne biurko, przy którym praca będzie przyjemna i zdrowa.

Przechowywanie

Kontenerki i szafki drewniane, metalowe, na kluczyk i bez - wybierz odpowiednie do Twoich potrzeb.

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne charakteryzujące się wysoką estetyką i starannością wykonania.

Biuro jest wizytówką firmy i dla wielu z nas miejscem pracy. Spędzamy w nim mnóstwo godzin. By czuć się komfortowo, przestrzeń biurowa powinna być piękna, funkcjonalna i przede wszystkim zapewniać optymalne warunki działania. Odpowiednie meble pracownicze powinny sprzyjać wielogodzinnemu siedzeniu przy biurku i jednocześnie zachęcań potencjalnych klientów do skorzystania z naszych, usług. Hana Design idzie z duchem czasu.

Nowoczesne meble pracownicze – w trosce o wygodę ludzi!

W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne, oryginalne, ergonomiczne meble pracownicze dostosowane do potrzeb firmowego biura. Warto pamiętać, że biurka, fotele, szafki i regały powinny tworzyć spójna całość. Najlepiej wybrać je z jednej kolekcji. Współpracujemy z wieloma producentami, by dać państwu możliwość wyboru. Meble, które proponujemy są wygodne i praktyczne. Ergonomiczne fotele, biurka z regulowana wysokością i odpowiednią do potrzeb wielkością blatów nie obciążają kręgosłupa. Weźmy pod uwagę to, że oprócz komputera musimy mieć miejsce na dokumenty i akcesoria biurowe. Stanowisko pracy nie powinno ograniczać naszej przestrzeni. Szafki, regały i kontenery z licznymi półkami i szufladami zapewnią porządek i ułatwią organizację pracy. Nowoczesne wzornictwo mebli pracowniczych (forma, faktura, barwa)podkreślą charakter biura. Prosty, efektowny, design, oryginalne dodatki stworzą, niepowtarzalny, klimat i poczucie komfortu dla pracownika i petenta.