Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Gradis

Realizacje / 22.09.2021

Firma GRADIS działa w branży oświetlenia ulicznego. Oprogramowanie, które dostarczają klientom, umożliwia zwiększenie zwrotu z inwestycji w oświetlenie dróg i ulic dzięki dokładnym informacjom w jaki sposób i w których miejscach rozmieścić słupy oświetleniowe.

HANA Design dostarczyła firmie GRADIS rozwiązania na open space, do sali konferencyjnej oraz do biur i gabinetu. Klientowi zależało na minimalizmie, dlatego zastosowany system do PROFIL N marki MEBELUX. Cienkie 18 mm blatu delikatnie „zawieszone” nad metalowym stelażem o profilu prostokąta idealnie pasowały do wymagań i gustu klienta. Aby poprawić akustykę w pomieszczeniach, zastosowane zostały tapicerowane przegrody międzybiurkowe. Zestawy uzupełniły mobilne kontenery oraz system rynien i koszy na okablowanie, które w znaczący sposób poprawiły ergonomię stanowisk.

Jeśli chodzi o ergonomiczne fotele obrotowe na open space, to wybór padł na model LightUp marki PROFIM. Żeby ożywić jasnoszare stelaże, każde siedzisko fotela zostało wykonane w innym kolorze tapicerki, co ożywiło powierzchnie i nadało jej lekkości oraz kolorytu. W mniejszych pomieszczeniach biurowych zastosowaliśmy krzesło V6 marki VANK i w tym przypadku każde z krzeseł posiadało inny kolor wybarwienia 5-cio ramiennej bazy oraz podbitki oparcia widocznej z tyłu krzesła.

Galeria realizacji