Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

DataConsult

Realizacje / 21.09.2021

DataConsult to polski producent kompleksowych rozwiązań informatycznych, które wspomagają zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw.

Od ponad 15 lat firma DataConsult dostarcza do swoich Klientów innowacyjne systemy magazynowe, które pomagają osiągnąć zamierzone korzyści i cele biznesowe. Firma specjalizuje się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS® oraz wiedzy pozyskanej w ponad 300 przeprowadzonych projektach.

Dzięki współpracy z Pracownią Architektoniczną – HANA DESIGN stworzyła wnętrza funkcjonale i sprzyjające pracy zespołowej. Osoby zarządzające firmą DataConsult od samego początku były nastawione na materiały dobre jakościowo i w przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu najlepszych polskich i zagranicznych producentów udało nam się stworzyć wnętrza spełniające powyższe kryteria. Największym wyzwaniem jakie postawił przed nami Klient był dość krótki termin na realizację całego przedsięwzięcia, ale i tu sprostaliśmy, a efekt końcowy jak widać jest fantastyczny.

Powierzchnia: ponad 900 mkw.
Lokalizacja: Kraków

Galeria realizacji