Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Ario – kolekcja mebli biurowych, dla tych, którzy wymagają więcej

Blog / 30.08.2021

Kolekcja Ario przede wszystkim wyróżnia się szlachetnymi materiałami – do wyboru mamy tutaj polerowany kamień, melaminę 3D i fornir w eleganckich odcieniach imitujących drewno, stonowane kolory melaminy oraz idealnie komponujące się 3 odcienie skóry naturalnej i metalu. Mając do dyspozycji tak starannie dobrane i współgrające ze sobą materiały można stworzyć wyjątkowe konfiguracje odpowiadające charakterowi przestrzeni biurowej i jej użytkowników.

Zachwycające rozwiązania

Ario rozpieszcza także mnogością rozwiązań technicznych. Mowa tutaj między innymi o elementach zapewniających przeprowadzenie okablowania i podłączeń sprzętu – wykorzystane są eleganckie chromowane przelotki kablowe i media porty, co zapewnia porządek i dostęp do prądu zawsze, kiedy to potrzebne. Co więcej, biurka i stoły mogą być wyposażone w zintegrowane ładowarki indukcyjne, dzięki czemu telefon i inna elektronika zawsze będą naładowane.

W kolekcji znajdziemy również szereg innych inteligentnych rozwiązań i udogodnień. Szafka telewizyjna Ario wyposażona została w mechanizm ukrywający telewizor, gdy nie jest używany, zaś elektrycznie chowany minibarek z wysuwaną platformą na porcelanę i inne drobne elementy ucieszy każdego miłośnika technologii. Nie można zapomnieć również o elektrycznej regulacji wysokości biurek gabinetowych, która zapewnia komfort użytkowania i spełnia zasady ergonomii/

Cała kolekcja Ario została stworzona z niesamowitą dbałością o szczegóły i jakość wykończenia. Sposób w jaki poszczególne elementy są łączone, ich idealne dopasowanie, w połączeniu z jakością wykorzystanych materiałów, przykuwa uwagę i wprawia w zachwyt. Dodatkowo, subtelne podświetlenia wnęk szaf i witryn podkreślają prostą linię kolekcji i dodają elegancji.