Wieszaki

Wieszaki na odzież wierzchnią są niedocenianym elementem wyposażenia przedpokoju, poczekalni, holu czy biura. O zaletach ich posiadania zwykle przekonujemy się na własnej skórze, w momencie, kiedy sami stajemy przed dylematem, gdzie odłożyć płaszcz np. oczekując na spotkanie biznesowe. Częstym problem jest powieszenie kurtki w biurze i miejscach użyteczności publicznej, gdzie nie ma szatni. Nic tak nie psuje wizerunku firmy, jak byle gdzie rzucone ubrania wierzchnie, również dom traci na estetyce, gdy płaszcze i czapki "walają się" po całym mieszkaniu, a odwiedzający nas goście stoją zakłopotani nie wiedząc, co zrobić z kurtką. Jeśli już przekonałeś się, że bez wieszaków twój dom, biuro itp. miejsca nie są wstanie prawidłowo funkcjonować, a może nadszedł czas na wymianę mocno już zużytych, powinieneś odwiedzić nasz sklep internetowy.

Designerskie wieszaki w niebanalnym stylu 

Znajdziesz tu stylowe wieszaki do domu i biura, modele stojące i mocowane do ściany, które oprócz funkcjonalności są gustownym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Wieszak nie musi być klasyczny. Ciekawe formy i kształty podkreślą oryginalność holu czy poczekalni, pozytywnie wpłyną na postrzeganie nas przez odwiedzających. Designerskie wieszaki do domu i biura, to prawdziwe dzieła sztuki. Starannie zaprojektowane ze stali, chromu, odpowiednio dobrane do wnętrza, to praktyczny i efektowny dodatek.

Modele wieszaków dostępne w Hanadesign:

Proponowane przez nas modele: SEVEN, FLAG WALL, FLEG, WISHBONE i VOILA, to nowoczesność w doskonałym wydaniu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest powiew świeżości. Prezentują się elegancko w pojedynkę, ale zestawione po kilka, dają efekt "wow". Oczywiście wszystko zależy od tego, gdzie je ustawimy i z czym zestawimy. Jedno jest pewne, designerskie wieszaki rozwiążą problem z odkładaniem okryć wierzchnich i dodatkowo podkreślą charakter miejsca, w którym zostaną postawione.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów