Trawersy

Dobra organizacja każdego wnętrza firmy, instytucji, miejsc użyteczności publicznej, ma ogromny wpływ na to, jak jest ona postrzegana przez użytkowników, gości czy kontrahentów.

Nim trafimy do odpowiedniego gabinetu, biura, pociągu lub autobusu, zwykle musimy chwilę poczekać. Tak więc hole, poczekalnie i dworce są pierwszym miejscem do jakiego zmierzamy. Takie przestrzenie są więc ważnym elementem, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie firmy czy innych miejsc, których działanie jest oparte na kontaktach z ludźmi. Ład, porządek i wygoda, to sprawnie i komfortowo przebiegające oczekiwanie.

Wszędzie tam, gdzie musimy chwilę poczekać, potrzebne są odpowiednie meble. Oprócz tego, że mają współgrać z charakterem instytucji, być częścią wystroju, to przede wszystkim mają być wygodne i funkcjonalne. Najważniejszym elementem takich pomieszczeń będą więc meble do siedzenia. Ograniczenia przestrzenne bądź miejsca, gdzie przemieszczanie i ilość osób, jest dość intensywne, wymagają przemyślanych rozwiązań.

Trawersy – odpowiednim rozwiązaniem w takich sytuacjach

Trawersy ławki i krzesła różnią się od tradycyjnych tym, że posiadają poprzeczną belkę wzmacniająca konstrukcję, na której umieszczone są siedziska (od 2 do 5). Ogranicza to liczbę nóg jaka by była w tradycyjnych meblach i dzięki temu trawersy są bardziej funkcjonalne. Stelaż nośny wykonany jest z lekkich, metalowych rur lub kształtowników malowanych proszkowo, a siedzisko może być wykonane z tworzywa, tapicerowane lub siatkowe. Wytrzymała powierzchnia, łatwość w utrzymaniu czystości, połączone z funkcjonalnością i wygodą dla siedzącego, przemawia na korzyść trawersów. Nie musimy się obawiać, że taki mebel będzie wyglądał brzydko, ponieważ współczesne trawersy, to niecodzienna forma, modny design i elegancja. Zaletą ich stosowania jest uniknięcie, tak denerwującego i rozpraszającego szurania i bałaganu z przestawianiem jaki ma miejsce przy zwykłych krzesłach.

Ławki - trawersy wykorzystasz również w salach konferencyjnych!

Trawersy sprawdzą się również w salach konferencyjnych i miejscach spotkań większej liczby osób. Dobra organizacja przestrzeni dla oczekujących, to sprawność działania całej firmy.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów