Stoliki kawowe

Stolik kawowy - niezastąpiony element wyposażenia salonu i niezbędny mebel w kąciku kawowym każdego gabinetu czy biura. Większość domowych i firmowych problemów omawia się przy "małej czarnej", co więcej, niejednokrotnie najważniejsze decyzje życiowe i biznesowe zapadają nad filiżanką aromatycznego napoju. Nie zrobimy jednak wrażenia na rodzinie, gościach czy kontrahentach, jeśli nawet najlepszą kawę podamy byle jak i byle gdzie. Piękna filiżanka powinna być wyeksponowana na niebanalnym stoliku.

Stolik kawowy do domu podkreśli charakter każdego salonu

Ten niewielki mebel stojący zwykle w towarzystwie kanapy lub foteli, w wersji klasycznej lub modnego designu doceni każdy z nas. Przede wszystkim jest praktyczny, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go przesuwać (jest lekki). W naszym sklepie znajdziecie nowoczesne stoliki kawowe pasujące do lekkich i subtelnych aranżacji i proste formy do wnętrz tradycyjnych. Stolik powinien wysokością być zbliżony do mebli wypoczynkowych i stanowić nie więcej niż 1/3 ich wielkości. Do minimalistycznego wystroju proponujemy blaty wykonane z forniru lub szkła, do klasycznych – lekkie, drewniane. Ciekawie będą wyglądały stoliki modułowe, które łatwo dopasować do wielkości pomieszczenia i potrzeb. Można je zestawiać w większą całość lub wsunąć jeden pod drugi. Nie obawiajmy się szklanych blatów, bo hartowanego szkła nie jest łatwo rozbić. Intrygująco będą prezentować się stoliki kawowe na niebanalnej podstawie np. typu płozy w kolorach chromu, czarnym lub aluminium albo z giętego drewna tworzącego charakterystyczny ażur. Duży wybór, ciekawych w formie stolików spełni oczekiwania każdego klienta.
Żaden gabinet biurowy nie powinien się obejść bez kącika kawowego.

Biznesowe decyzje tylko przy kawie!

Stolik kawowy do biura pełni w nim bardzo ważną rolę, wszelkie formalne i mniej formalne spotkania mają przy nim swój finał. Oryginalny lub w komplecie z innymi meblami podniesie prestiż i wzmocni wizerunek szefa. Jeśli jeszcze nie posiadasz w gabinecie kącika kawowego to najwyższy czas sięgnąć po takie rozwiązanie. Zajrzyj do nas i znajdź coś dla siebie.

Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów