Stoliki kawiarniane

Są miejsca, w których w magiczny sposób zapominamy o trudach codziennego dnia, celebrujemy swoje małe i duże zwycięstwa, gdzie zwyczajnie, czujemy się dobrze. Poza domem, naszą oazą spokoju są coraz częściej kawiarnie. Coraz większa liczba osób odwiedza tego typu lokale, a bywa, że zostaje jego stałym bywalcem. Przy filiżance aromatycznej kawy czy herbaty, z talerzykiem pysznego ciacha, spotykamy się z przyjaciółką, spędzamy miły wieczór z ukochanym, a czasem pracujemy. Kawiarniane klimaty wyciszają i inspirują, a kawiarniane stoliki niejednokrotnie są świadkami wyznań miłosnych, czy narodzin nowych projektów.

Spotkania przy stoliku kawiarnianym są modne

Aż trudno uwierzyć, że pierwsza kawiarnia, która powstała w Warszawie w XVIII wieku po prostu zbankrutowała, bo nikt nie chciał pić kawy w jej zaciszu. Dzisiaj bywanie w kawiarni stało się modą, a jej bywalców ciągle przybywa, tak jak amatorów filiżanki małej, czarnej. Stworzenie przytulnego miejsca, to nie lada wyzwanie dla właścicieli kawiarni.

Dekoratorzy wnętrz prześcigają się w pomysłach. Trzeba przecież pogodzić klimatyczną aranżację z wygodą dla odwiedzających. Meble kawiarniane muszą pasować do charakteru wnętrza, a jednocześnie zapewniać komfort użytkownikom. Podstawą są stoliki kawiarniane i wygodne meble do siedzenia.

Jaki powinien być kawiarniany stolik?

Przede wszystkim mieć niewielkie rozmiary, musi być stabilny, a do tego mieć powierzchnię odporną na częste wycieranie. Ma być funkcjonalny, ale jednocześnie niebanalny. I takie nietuzinkowe perełki są dostępne w naszym sklepie. Okrągłe i kwadratowe, o różnej wysokości (w zależności od potrzeb kupującego), delikatne, lekkie w formie i ciekawe w wyglądzie, małe stoliki restauracyjne i kawiarniane pozwalają na dobre rozplanowanie przestrzeni, są ustawne. Uroda, rozmiar i funkcjonalność, to cechy, na które musimy zwrócić uwagę przy zakupie stolików. Taki mebel sprawdzi się nie tylko w kawiarniach, ale może być ozdobą salonu lub biurowego kącika relaksu.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów