Donice

Podobno dom, w którym nie ma chociaż malutkiej roślinki jest martwy. I coś w tym jest. O wiele bardziej komfortowo czujemy się w pomieszczeniach, gdzie jest zieleń. Dobroczynny wpływ roślin na nasze samopoczucie jest znany od wieków. Posiadanie chociażby kaktusa świadczy o tym, że drzemie w nas instynkt opiekuńczy. Pozostali - boją się odpowiedzialności. Cieszy fakt, że coraz więcej wagi przykładamy do naszego otoczenia, można pokusić się o stwierdzenie, że stało się modne upiększanie naszej przestrzeni zielenią.

Donice - nowoczesny dodatek do aranżacji wnętrza

Nowoczesne donice zapewniają nie tylko optymalne warunki hodowlane roślinom, ale mogą być gustownym dodatkiem w aranżacji każdego wnętrza. Odpowiednio wyeksponowana zieleń, w gustownych donicach ociepli wizerunek nie tylko domu, ale biura i wszelakiej przestrzeni publicznej. Coraz ładniejsze i trwalsze produkty, o przeróżnych kształtach i wielkości dają możliwość uprawy nawet dużych roślin. I tak taras, altanka czy schody do domu mogą być maleńkim ogrodem.

Mały ogród w domu - donice na kwiaty i rośliny

Donice na kwiaty (tak w potocznym języku określa się rośliny doniczkowe) stanowią same w sobie element dekoracyjny i taka olbrzymia, ustawiona w ogrodzie będzie żartobliwym akcentem aranżacji, a duża z płaskimi, szerokimi bokami może służyć za ławkę w holu poczekalni itp.. Przyjemne z pożytecznym. Oryginalny i nowoczesny design, dostępnych w naszym sklepie produktów sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nowoczesne donice odpowiednio dobrane do stylu pomieszczenia dodadzą szyku i elegancji każdej przestrzeni.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów