Budki i boksy akustyczne

Nowe oblicze budki telefonicznej


Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu budki telefoniczne były stałym elementem miejskiego pejzażu. Niestety raczej z estetyką nam się nie kojarzą, a raczej pamiętamy je straszące powybijanymi szybami i wiszącymi kablami. W raz z nastaniem ery telefonów komórkowych przestały być potrzebne i zniknęły z ulic miast. Pewnie poszłyby w zapomnienie, gdyby nie kreatywność paru osób. I tak budki telefoniczne dostały drugie życie. Życie zdecydowanie lepsze i bardziej komfortowe, trafiły bowiem do pomieszczeń biurowych.

Po co budki telefoniczne czy budki akustyczne w biurze?

A no właśnie, potrzeba - matką wynalazku. Często pracownicy biur skarżyli się na brak miejsca, gdzie spokojnie można przeprowadzić rozmowę telefoniczną, wideokonferencję czy zwyczajnie zebrać myśli. Warunki w pracy w grupie nie zawsze są komfortowe. Wszechobecny hałas może negatywnie wpływać i na efekty pracy i na nasze samopoczucie. I tak budki trafiły do biur. W nowej odsłonie, w modnym designu stały się niezastąpionym elementem wyposażenia. Można je dopasować do dostępnej w biurze wolnej przestrzeni (2,4,6 osobowe), w wersji z siedziskami i stolikiem, z oświetleniem LED i wentylacją, ale ich główną zaletą jest wyciszenie. Faktura ścian i zastosowany materiał skutecznie tłumi dźwięki.

Jeśli boisz się rozwiązań typu budka telefoniczna, to może boksy akustyczne do biura są tym, czego potrzebujesz? Wygodne siedziska z wysoką ścianką wygłuszającą są nie tylko funkcjonalne (rozmowy telefoniczne w biurze przestaną być kłopotliwe), ale dzięki różnorodnej formie i kolorystyce mogą stanowić ciekawy element wyposażenia wnętrza. Dodatkową zaletą zarówno budek jak i boksów telefonicznych jest prosty montaż i demontaż. Można je łatwo przenieść w inne miejsce. Proponowane i dostępne w naszym sklepie rozwiązania są dobrą alternatywą do wygłuszania pomieszczeń biurowych i dobrą inwestycją dla podniesienia komfortu pracy.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów