About us

Meble designerskie Hana Design

HANA Design to nowy punkt na mapie Krakowa zajmujący się wyposażeniem wnętrz biurowych i domowych.

Jak to mówią: Coś się kończy, coś się zaczyna... i podobnie jest z nami!

Wspólnie z moim wieloletnim przyjacielem, a obecnie wspólnikiem zdecydowaliśmy się stworzyć nową markę mebli designerskich na rynku polskim, która sprawi, że dotychczasowa współpraca nabierze jeszcze większego znaczenia, a projektowane i wyposażane przez nas wnętrza staną się inspiracją dla innych.

„HANA DESIGN"

Pod tym szyldem od dnia dzisiejszego będziemy starali się Państwu pomóc w doborze mebli, krzeseł, wykładzin i oświetlenia skupiając się głównie na wnętrzach komercyjnych, ale nie zapominając również o wnętrzach domowych. Naszym głównym atutem są producenci których produkty będziemy Państwu oferowali oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażenia wnętrz biurowych i domowych.

W naszym portfolio znajdują się firmy polskie, jak i również zagraniczne. Poniżej prezentujemy kilku czołowych producentów mebli designerskich, których rozwiązania od kilkudziesięciu lat świetnie sprawdzają się w Państwa wnętrzach:

Mebelux
Sitag
Pedrali
Magis Design
LD Seating
Bejot
Vank
Polflor
Artemide
Fagerhult

… i wielu, wielu innych.

Bazując na bogatej ofercie firm z zakresu wyposażenia wnętrz, którą każdego miesiąca staramy się dla Państwa aktualizować zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz. Do Państwa dyspozycji umieściliśmy na naszej stronie katalogi oferowanych mebli designerskich oraz bryły 3D, które niewątpliwie ułatwią Państwu pracę. To czego nie znajdą Państwo na stronie, dostępne jest na naszym serwerze ;-)

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa do naszego nowego showroom-u który, mieści się przy ul. Murarskiej 19 w Krakowie, lokal U4.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

zespół HANA DESIGN