HECKMONDWIKE

HECKMONDWIKE

Nowy produkt

Cena od: 0,00 zł brutto

Więcej informacji

Firma Heckmondwike FB zaczęła produkować wykładziny dywanowe w 1967 r. Dziś posiada ugruntowaną pozycję wiodącego specjalisty w produkcji obiektowych wykładzin dywanowych typu „fibre bonded” do zastosowań ciężkich oraz płytek dywanowych. Stoi za nami wieloletnia tradycja i doskonała jakość wykonania, dlatego też nasze produkty wytrzymują próbę czasu.

• Wytwarzanie produktów o wysokiej jakości poprzez akredytację ISO 9001
• Działanie z największą odpowiedzialnością wobec środowiska poprzez akredytację ISO 14001
• Wspieranie naszych klientów doradztwem technicznym i obsługą po sprzedażową
• Tworzenie silnych relacji partnerskich w naszym łańcuchu dostaw
• Przewyższanie oczekiwań naszych odbiorców poprzez jakość naszych produktów i obsługę klienta

Heckmondwike FB wytwarza jeden z najszerszych asortymentów obiektowych produktów dywanowych typu „fibre bonded” do zastosowań ciężkich, w tym wykładzin szerokich, płytek dywanowych i wykładzin do obszarów wejściowych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Liversedge, West Yorkshire.
W ciągu ostatnich kilku lat Heckmondwike zainwestował miliony funtów w zakład, urządzenia, obiekty magazynowe i systemy, aby sprostać zarówno obecnym jak i przyszłym wymaganiom. Wewnętrzny zakład, w którym przykleja się spody do płytek, obsługiwany przez siostrzany oddział, Paragon by Heckmondwike, zapewnia szybką obsługę i dostawy wszystkich naszych kolekcji płytek dywanowych.
Jesteśmy dumni z naszej reputacji, a stoi za nami wieloletnia tradycja i doskonała jakość wykonania, dlatego też nasze produkty sprawdzają się nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu. Posiadamy certyfikat BS EN ISO 9001 będący niezależnym potwierdzeniem jakości naszych produktów oraz pełną akredytację Standardu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001.

www.heckmondwike.pl